Organizasyonlar

Organizasyonlar

Önemli misafirlerin ve markaların katıldığı; yaşanabilecek acil vakalara eksik veya hatalı müdahale yapılması durumunda marka itibarının sarsılması ve tehlikeye girebileceği olasıdır. Firmamız uzman sağlık ekipleri ve tam donanımlı ambulansları ile gerek yerinde ilk müdahalenin yapılması gerekse ambulans ile en yakın sağlık kuruluşuna nakil organizasyonunun yapılması konusunda hizmet vermektedir.

Belediyeler, organizasyon firmaları, kamu ve özel kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen ve çok sayıda vatandaşın bir araya geldiği konser vb. etkinliklerde basit yaralanmalardan, bilinç kaybı vb. hayati tehlike içeren durumlara kadar her türlü acil durumda ekiplerimiz olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak gerekli durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna nakil hizmeti vermektedir.

Birçok davetli ve misafirin katıldığı eğitim toplantılarında hazırda bulunan ambulans ve sağlık ekibi insan sağlığı açısından önemli bir yere sahiptir. Firmamız uzman sağlık ekipleri ve tam donanmlı ambulansları ile yerinde doğru müdahale yaparak en yakın sağlık kuruluşuna nakil organizasyonunun yapılması konusunda doğru hizmeti vermektedir

Önemli ziyaretçilerin ve misafirlerin katıldığı ürün ve marka lansman organizasyonlarında  oluşabilecek sağlık problemlerine zamanında müdahale etmek ve en yakın sağlık kuruluşuna sevkini sağlamak amacıyla bulundurulan tam donanımlı ambulanslarımız ve uzman sağlık ekibimizle doğru ve zamanında hizmet vermekteyiz.

Büyük firmaların sıklıkla yaptığı kurumsal gala gecelerinde oluşabilecek insan sağlığı problemlerinde tam donanımlı ambulanslarımız ve uzman sağlık ekibimizle zamanında ve doğru hizmeti vermekteyiz.

Devlet kurumlarının iş yükünü azaltmak daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek amacıyla ambulans hizmetini sağlık bakanlığının el verdiği koşullar doğrultusunda profesyonel hizmet almaları için özel ambulans kiralama şirketlerinden aldıkları hizmetlerdir.

Mezuniyet törenleri binlerce insanın katıldığı büyük bir organizasyondur. Pera ambulans olarak insan sağlığına önem veriyor ve bu tip organizasyonlarda oluşabilecek insan sağlığı problemlerinde uzman sağlık ekibimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Binlerce davetlinin katıldığı bu büyük organizasyonlarda Pera Ambulans olarak insan sağlığını gözeterek size uzman ekibimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile doğru zamanda doğru müdahaleyi yaparak en yakın sağlık kuruluşuna sevkini sağlamak için hizmet vermekteyiz.

Sinema ve dizi çekimleri birçok insanın katıldığı sürekli olan organizasyondur. Pera Ambulans olarak çekimlerde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek durumlarda uzman sağlık ekibimiz ve ambulanslarımız ile zamanında doğru müdahale ve en yakın sağlık kuruluşuna sevkini sağlama hizmeti vermekteyiz.

Ambulans ekiplerimiz ile seyirci sağlık güvenliği sağlanmakta ve acil durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna nakil hizmeti sağlanmaktadır. Kulüplerin talep etmesi halinde saha hekimliği veya sağlık ekibi hizmetleri de verilebilmektedir.Saha ekipleri ilk yardım çantası ve uygun medikal ekipman ile basit tıbbi hizmetlerden, hayati tehlike bulunan durumlara kadar her vakaya müdahale edebilmektedir.

Yorucu ve stresli şehir hayatından uzaklaşmak için sayfiye yerlerde veya doğada gerçekleştirilen organizasyonlarda merkeze uzaklık nedeniyle oluşabilecek acil durumlarda sağlık organizasyonu önem teşkil etmektedir.

Poligon ve atış organizasyonlarında meydana gelebilecek yaralanma riski çok fazladır. İnsan sağlığını korumak amacıyla tam donanımlı ambulanslarımız ve uzman ekibimizle birlikte zamanında müdahale ve en yakın sağlık kuruluşuna hasta nakilini gerçekleştirme hizmeti sağlamaktayız.

Birçok davetlinin katıldığı ve en mutlu günlerimizden biri olan düğün organizasyonlarında insan sağlığında oluşabilecek en ufak olumsuzlukta Pera Ambulans olarak yanınızda bulunmaktayız. Bu mutlu gününüzde tam donanımlı ambulanslarımız ve uzman ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

PIET7104